Made with care in Poland
Każdy rodzic z pewnością wie jak cenne są chwile, które spędza ze swoim dzieckiem na spacerze czy zabawie.

Widok uśmiechniętego malucha odkrywającego otaczający go świat jest ogromną radością dla rodziców! Jednak aby wyjście z maluchem zawsze było udane, mamy dla Ciebie nasze rozwiązanie!

Opatentowana kurteczka z krokiem, ułatwi życie i nada niepowtarzalny komfort poruszania się twojemu dziecku a co za tym idzie, każdy maluch będzie mógł beztrosko bawić i cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju!

Czym wyróżnia się kurteczka z patentem od innych kurtek oferowanych a rynku?

Po pierwsze niepowtarzalnym pomysłem na patent jakim jest regulowany lub całkowicie odpinany krok w kurtce. Idealnie przytrzymuje kurteczkę, aby nie podciągała się do góry, dzięki czemu plecy Twojego dziecka zawsze pozostaną zakryte. Kliknij i sprawdź! ???

 

Po drugie jakość – zwracamy szczególną uwagę na to jakie materiały wykorzystujemy do tworzenia naszych projektów. Większość materiałów pochodzi od polskich producentów, posiadają one również certyfikaty: Bezpieczny Dla Dziecka i Tekstylia Godne Zaufania OEKO-TEX 100.

Funkcjonalność i wygoda to kolejne zalety naszych kurtek z patentem. Podwijane rękawki, duży miękki kaptur i krój oversize, pozwala na dopasowanie kurtki do każdej sylwetki. Dodatkowo zakładkowe zapięcie kurtki na zamek pozwoli uniknąć nieprzyjemnego przycięcia bródki naszego malucha. Zastosowanie paska odblaskowego przy zamku w większości modeli zwiększy widoczność twojego dziecka oraz jego bezpieczeństwo.

Miapkowe kurtki to doskonała alternatywa dla kombinezonów i zwykłych kurtek. Idealnie sprawdzą się na spacerach.