15 52.3108719 21.081038000000035 https://miapka.pl arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT % cookie-true 600

Patent na udany spacer

Patent na udany spacer

Każdy rodzic wie jak cenne są chwile, spędzone ze swoim dzieckiem na spacerze czy zabawie. Widok uśmiechniętego malucha odkrywającego otaczający go świat to sama radość dla rodziców! Aby wyjście z maluchem zawsze było udane, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Opatentowana kurteczka z krokiem, ułatwi życie i nada niepowtarzalny komfort poruszania się twojemu dziecku a co za tym idzie, każdy maluch będzie mógł beztrosko bawić i cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju!

Czym wyróżnia się kurteczka z patentem od innych kurtek oferowanych a rynku?

Po pierwsze niepowtarzalnym pomysłem na patent jakim jest regulowany lub całkowicie odpinany krok w kurtce. Idealnie przytrzymuje kurteczkę, aby nie podciągała się do góry, dzięki czemu plecy Twojego dziecka zawsze pozostaną zakryte.

Po drugie jakość – zwracamy szczególną uwagę na to jakie materiały wykorzystujemy do tworzenia naszych projektów. Większość materiałów pochodzi od polskich producentów, posiadają one również certyfikaty: Bezpieczny Dla Dziecka i Tekstylia Godne Zaufania OEKO-TEX 100.

Funkcjonalność i wygoda to kolejne zalety naszych kurtek z patentem. Podwijane rękawki, duży miękki kaptur i krój oversize, pozwala na dopasowanie kurtki do każdej sylwetki. Ponad to zakładkowe zapięcie kurtki na zamek pozwoli uniknąć nieprzyjemnego przycięcia bródki naszego malucha. Zastosowanie paska odblaskowego przy zamku w większości modeli zwiększy widoczność twojego dziecka oraz jego bezpieczeństwo.

Miapkowe kurtki to doskonała alternatywa dla kombinezonów i zwykłych kurtek. Idealnie sprawdzą się na spacerach.

BUY FOR ME

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest
X