Made with care in Poland
Patent na udany wiosenny spacer.

Każdy rodzic z pewnością wie jak cenne są chwile, które spędza ze swoim dzieckiem na spacerze czy zabawie. Widok uśmiechniętego malucha odkrywającego otaczający go świat jest ogromną radością dla rodziców! Jednak aby wyjście z dzieckiem zawsze było udane, mamy dla Ciebie nasze rozwiązanie!

Opatentowana kurtka dla dziecka z krokiem, ułatwi życie i nada niepowtarzalny komfort poruszania się twojemu dziecku. A co za tym idzie, każdy maluch będzie mógł beztrosko bawić i cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nasze kurtki dla dzieci są jedyne w swoim rodzaju!

Czym wyróżnia się kurtka z patentem od innych kurtek oferowanych a rynku?

Po pierwsze niepowtarzalnym pomysłem na patent, jakim jest regulowany lub całkowicie odpinany krok w kurtce. Idealnie przytrzymuje kurtkę, aby nie podciągała się do góry, dzięki czemu plecy Twojego dziecka zawsze pozostaną zakryte. Kliknij i sprawdź! 

 

Po drugie jakość – zwracamy szczególną uwagę na to, jakie materiały wykorzystujemy do tworzenia naszych projektów. Większość materiałów pochodzi od polskich producentów, posiadają one również certyfikaty: Bezpieczny Dla Dziecka, Tekstylia Godne Zaufania i OEKO-TEX 100.

Funkcjonalność i wygoda to kolejne zalety naszych kurtek z patentem. Podwijane rękawki, duży miękki kaptur i krój oversize, pozwala na dopasowanie kurtki do każdej sylwetki. Dodatkowo zakładkowe zapięcie kurtki dziecięcej na zamek pozwoli uniknąć nieprzyjemnego przycięcia bródki naszego malucha. Zastosowanie paska odblaskowego przy zamku w większości modeli zwiększy widoczność oraz jego bezpieczeństwo.

Miapkowe kurtki to doskonała alternatywa dla kombinezonów i zwykłych kurtek. Idealnie sprawdzą się podczas zabawy. Od teraz każdy wiosenny spacer przyniesie jeszcze więcej radości!