Made with care in Poland
Zastanawiacie się w co ubieracie swoje dzieci? Z jakich materiałów wykonane są ich ubranka? – My tak!

Pewnie już słyszeliście o dzianinie bambusowej a jeżeli nie, to dzisiaj możecie dowiedzieć się paru ciekawostek na jej temat. Od paru dobrych lat bambus podbija rynek tekstylny i odzieżowy. Czym zaskarbił sobie serca kupujących i jakie cudowne właściwości posiada?

Po pierwsze dzianiny bambusowe świetnie odprowadzają wilgoć i mają termoregulacyjne właściwości. Dzięki temu idealnie nadają się na ubranka dla dzieci. Wyobraźcie sobie t-shirty, spódniczki czy spodenki dla dzieci które w przyjemny sposób chłodzą w lato. To właśnie magia bambusowych dzianin! W dodatku są miękkie i delikatne w dotyku.

Pewnie nie raz słyszeliście że bambus świetnie nadaje się dla alergików, a wiecie dlaczego?

Istotną zaletą tego materiału są bakteriobójcze i antygrzybiczne cechy, które zapewniają do 70% czystszą powierzchnię, gdyż żadne mikroorganizmy nie są w stanie się na nim gromadzić. Dzięki tym właściwościom jest niezwykle wytrzymały, i nawet po wielu praniach nadal zachowuje swój kształt i kolor. Dodatkowo nie wymaga szczególnej pielęgnacji i można go prać w niskich temperaturach bez zmiękczaczy, gdyż materiał sam w sobie jest już mięciutki!

To właśnie dlatego dzianiny bambusowe zostały faworytem Miapki! Ich specyficzne właściwości idealnie nadają się na ubranka dla dzieci i niemowląt.

W naszej letniej kolekcji znajdziecie t-shirty z naprasowankami, spódniczki z majteczkami w komplecie i spodenki z kolorowymi kieszonkami z dzianiny bambusowej.

Nie czekaj! Pozwól poczuć Twojemu dziecku komfort i miękkość tego cudownego materiału!